O firmie

Dlaczego właśnie my?

 • Uczymy się od najlepszych - działamy na rynku międzynarodowym, podejmując współpracę z klientami z Holandii, Szwajcarii i Niemiec. Doświadczenie techniczne, organizacyjne oraz kulturę pracy z wieloletniej współpracy zagranicznej owocnie przenosimy na polski rynek IT.
 • Wiemy wszystko o platformie SharePoint – zatrudniamy doświadczonych specjalistów od programowania, posiadających certyfikaty Microsoft. Dzięki temu jesteśmy w stanie projektować, kreować oraz implementować w strukturach przedsiębiorstw najbardziej innowacyjne rozwiązania informatyczne.
 • Usprawniamy procesy wewnątrz firmy – budowane przez nas intranety pozwalają uprościć i zautomatyzować wszelkie procedury w zarządzaniu przedsiębiorstwem.
 • Ściśle przestrzegamy harmonogramu – zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna dla każdego Klienta jest optymalizacja czasu. Dlatego każdy projekt realizujemy w oparciu o ścisły harmonogram, przekazując Zamawiającemu na życzenie raporty z poszczególnych etapów przeprowadzonych prac.

Co możesz zyskać?

 • Usprawniona komunikacja - poprzez wdrożenie aplikacji opartych o środowisko SharePoint, znacząco poprawia się komunikacja pomiędzy poszczególnymi działami w firmie. Pozwala to wyraźnie zwiększyć wydajność pracy.
 • Kontrola postępów pracy – moduły intranetowe stwarzają możliwość śledzenia i raportowania wyników pracy zatrudnionej załogi oraz koordynację zadań następujących po sobie.
 • Obieg dokumentacji łatwiejszy niż kiedykolwiek – wdrażane przez nas aplikacje intranetowe skutecznie przyśpieszają przepływ wszelkiego typu dokumentów, a zarazem minimalizują ryzyko popełniania kosztownych błędów.
 • Zyskujesz na konkurencyjności – powierzając nam implementację nowatorskich rozwiązań informatycznych, stajesz się bardziej konkurencyjny na rynku. Klienci wykazują większą skłonność do podejmowania współpracy z przedsiębiorcami podążającymi z duchem czasu. Łatwiejsze staje się ponadto pozyskanie najlepszych specjalistów z rynku, a także zatrzymanie w firmie najbardziej utalentowanych pracowników.
 • Bezpieczeństwo danych – realizujemy cykliczne audyty bezpieczeństwa wdrożonych systemów w technologii SharePoint. Dlatego możesz być pewien, iż cenne i poufne dane nie przedostaną się w niepowołane ręce.

Czym się zajmujemy?

 • Projektowanie intranetów – przed wdrożeniem systemu dla naszych Klientów dokładnie wsłuchujemy się w ich potrzeby, aby zaimplementowane rozwiązania pozwoliły spełniać realne potrzeby pod względem zarządzania zasobami firmy.
 • Programowanie aplikacji SharePoint – nasi programiści potrafią stworzyć aplikacje w technologii SharePoint praktycznie od zera, a także w oparciu o gotowe rozwiązania. Zajmujemy się także rozbudową już wdrożonego systemu o dodatkowe funkcjonalności oraz migracją środowisk SharePoint.
 • Administracja i konserwacja SharePoint – zdajemy sobie sprawę z tego, iż prawidłowe działanie aplikacji opartych o technologię SharePoint wymaga przeprowadzania regularnych audytów oraz czynności konserwacyjnych. Realizując tego typu usługi zapewniamy Klientom poczucie pewności, że zainstalowany system będzie się cechował długotrwałą niezawodnością.
 • Tworzenie responsywnych serwisów – jesteśmy świadomi najnowszych norm w projektowaniu stron internetowych, dlatego w głównej mierze stawiamy na ich przejrzystość oraz funkcjonalność.