Kariera

Kariera

SharpSoft to nowoczesna firma działająca w sektorze IT. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów od programowania i wdrażania systemów informatycznych, takich jak SharePoint i wielu innych. Szczególnie dbamy o dobrą atmosferę podczas pracy, tak aby każdy czuł się częścią zgranej drużyny. Dlatego ściśle realizujemy wyznaczoną strategię integracji całego personelu. U nas nie istnieje podział na lepszych i gorszych, staramy się odkrywać i odpowiednio wynagradzać ukryty potencjał każdego z pracowników.

Nasi programiści zyskują wiele możliwości rozwoju w technologiach Microsoft, a także indywidualnego planowania własnej kariery zawodowej. Jesteśmy młodym zespołem z dużym potencjałem, który kładzie nacisk na osiąganie celów. Dlatego właśnie bierzemy udział w specjalistycznych szkoleniach, pozwalających zdobyć cenione na rynku umiejętności, podparte prestiżowymi certyfikatami Microsoft. Nasza obecność na rynkach zagranicznych to zarazem szansa na poznanie modelowych rozwiązań wdrażanych w najbardziej rozwiniętych technologicznie państwach.

Ofertę współpracy kierujemy nie tylko do doświadczonych ekspertów, lecz także młodych pasjonatów programowania. Jeżeli jesteś więc dynamiczną osobą z głową pełną kreatywnych pomysłów, wtedy na pewno damy Ci szansę zaprezentowania swojego potencjału. Realizujemy kompleksowy program praktyk, podczas których dzielimy się swoją pasją i kompetencjami. U nas na pewno nie będziesz parzył kawy, mamy dla Ciebie znacznie ciekawsze i ambitniejsze zadania! Realizujemy na tyle zróżnicowane projekty, że nie ma miejsca na jakąkolwiek monotonię.

Jeżeli pragniesz więc dołączyć do naszego zespołu, prześlij CV na adres . Przeprowadzamy przyjemny proces rekrutacyjny, podczas którego pragniemy w luźnej atmosferze poznać potencjalnego współpracownika. Poszukujemy nie tylko programistów i specjalistów od zarządzania systemami informatycznymi, lecz także przedstawicieli handlowych.

Zapewniamy:

  • Przyjemny proces rekrutacji
  • Elastyczne godziny pracy
  • Przyjazną atmosferę
  • Możliwość rozwoju w technologiach Microsoft
  • Pracę w zespole pełnym pasji
  • Rozbudowany system szkoleń i integracji pracowników